Zarząd Terenów Publicznych
szukaj 
szukaj w   
Wyszukiwanie zaawansowane
 
Biuletyn Informacji Publicznej
RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP - Zarząd Terenów Publicznych > Biuletyn Informacji Publicznej - Zarząd Terenów Publicznych

Biuletyn Informacji Publicznej - Zarząd Terenów Publicznych

  Drukuj
 

00-261 Warszawa
ul. Podwale 23

tel.:  22 277 05 00,  22 277 05 01,  22 277 05 02
faks:  22 277 05 03, 22 277 05 04
e-mail: sekretariat@ztp.waw.pl
www: ztp.waw.pl 

 

Godziny pracy ZTP:

poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00

Biuro Obsługi Mieszkańców:

poniedziałek: 8:00 - 18:00
wtorek - piątek: 8:00 - 16:00


Dane teleadresowe:

Arkadiusz Łapkiewicz - Dyrektor  Zarządu Terenów Publicznych

00-261 Warszawa
ul. Podwale 23 
tel.:  22 277 05 01
faks:  22 277 05 03

Anna Stasiewicz - Zastępca Dyrektora ZTP

00-261 Warszawa
ul. Podwale 23 
tel.:  22 277 05 01
faks:  22 277 05 03

Paweł Kołodziejski - Zastępca Dyrektora ZTP

00-261 Warszawa
ul. Podwale 23 
tel.:  22 277 05 01
faks:  22 277 05 03


 

Zespół ds. Finansowych                                                                                           

Główny Księgowy ZTP:

  • Barbara Klasa - tel.:  22 277 05 08

E-mail: bklasa@ztp.waw.pl

Z-ca Głównego Księgowego:

  • Agnieszka Jońca - tel.:  22 277 05 15

E-mail: a.jonca@ztp.waw.pl

  • Dagmara Kacprzak - tel.:  22 277 05 17 
  • Maria Kulesza - tel.:  22 277 05 18 
  • Ewa Żyżniewska - tel.:  22 277 05 16 
  • Marzena Ciesielska - tel.:  22 277 05 34 

E-mail: d.kacprzak@ztp.waw.pl
E-mail: mkulesza@ztp.waw.pl 
E-mail: ewapienkowka@ztp.waw.pl  
E-mail: mciesielska@ztp.waw.pl

 

Zespół ds. Organizacji i Kadr                                                                                   

Kierownik Zespołu: Monika Kłosek- tel.:  22 277 05 09

E-mail: m.klosek@ztp.waw.pl

Referat ds. Kancelaryjno-Organizacyjnych (Biuro Obsługi Mieszkańców, Sekretariat, Kancelaria, Archiwum) 

Biuro Obsługi Mieszkańców

  • Olga Kostruska - tel.:  22 277 05 00 

E-mail: bom@ztp.waw.pl

Sekretariat

  • Małgorzata Krawczyk - tel.:  22 277 05 01 
  • Jagoda Górska - tel.:  22 277 05 02 

E-mail: sekretariat@ztp.waw.pl

Kancelaria

  • Dorota Czubak - tel.:  22 277 05 14 

E-mail: d.czubak@ztp.waw.pl 

Archiwum  

  • Arkadiusz Węgierak - tel.:  22 277 05 97 

E-mail: awegierak@ztp.waw.pl 


Wieloosobowe Stanowisko Pracy ds. Kadr

  • Ewa Muklanowicz - Zając - tel.:  22 277 05 77 

E-mail: e.muklanowicz@ztp.waw.pl 

 

Referat ds. Administracyjno-Gospodarczych

  • Krystyna Włodarczyk - tel.:  22 277 05 10 
  • Arkadiusz Górski      -  tel.:  22 277 05 11 
  • Mirosław Tempiński   - tel.:   22 277 05 78 

E-mail: k.wlodarczyk@ztp.waw.pl
E-mail: a.gorski@ztp.waw.pl 
E-mail: mtempinski@ztp.waw.pl  
 

Wieloosobowe Stanowisko Pracy ds. Informatyki

  • Iwona Twarowska - tel.:  22 277 05 13 

E-mail: itwarowska@ztp.waw.pl

 

Zespół ds. Dróg

Kierownik Zespołu: Stanisław Groszkowski- tel.:  22 277 05 44

E-mail: sgroszkowski@ztp.waw.pl

  • Dorota Pacuszka - tel.:  22 277 05 45 
  • Anna Owczarska - tel.:  22 277 05 52 
  • Paulina Juszczak - tel.:  22 277 05 49 
  • Jerzy Szczyciński - tel.:  22 277 05 47 
  • Maciej Cywiński - tel.:  22 277 05 51 
  • Dariusz Kwiatkowski - tel.  22 277 05 46 
  • Marek Kamieński - tel.  22 277 05 53 
  • Henryk Chmielewski - tel.  22 277 05 48 
  • Tadeusz Piekut - tel.  22 277 05 54
  • Katarzyna Jankowska - tel.:  22 277 05 41 
  • Aneta Filipczak - tel.: 22 277 05 73  
  • Kajetan Gryglewski -  tel.: 22 277 05 40
  • Sylwia Sadowska - tel.: 22 277 05 39

E-mail: d.pacuszka@ztp.waw.pl
E-mail: jszczycinski@ztp.waw.pl
E-mail: mcywinski@ztp.waw.pl 
E-mail: aowczarska@ztp.waw.pl
E-mail: mkamienski@ztp.waw.pl
E-mail: hchmielewski@ztp.waw.pl
E-mail: pjaron@ztp.waw.pl
E-mail: d.kwiatkowski@ztp.waw.pl
E-mail: tpiekut@ztp.waw.pl 
E-mail: kjankowska@ztp.waw.pl       
E-mail: afilipczak@ztp.waw.pl   
E-mail: ssadowska@ztp.waw.pl 
E-mail: kgryglewski@ztp.waw.pl  

Zespół ds. Handlu i Usług                                                                                       

Kierownik Zespołu: Grzegorz Kuciński - tel.: 22 277 05 32

E-mail: gkucinski@ztp.waw.pl

Pracownicy zespołu:

  • Hanna Frelek - tel.:  22 277 05 36 
  • Włodzimierz Gałązka - tel.:  22 277 05 35 
  • Andrzej Jastrzębski - tel.:  22 277 05 37 

Obsługa pasażu Hale Mirowskie:

  • Renata Dębowska - tel.:  502 283 382 
  • Włodzimierz Gałązka - tel.:  512 932 090 


E-mail: hfrelek@ztp.waw.pl
E-mail: rdebowska@ztp.waw.pl   
E-mail: wgalazka@ztp.waw.pl    
E-mail: a.jastrzebski@ztp.waw.pl 
 

Zespół ds. Inżynieryjno - Budowlanych

Pracownicy Zespołu:

  • Agnieszka Winek - tel.:   22 277 05 57 
  • Joanna Benderz - tel.:    22 277 05 59 
  • Remigiusz Nowak - tel.:  22 277 05 56 
  • Katarzyna Maciątek - tel.:  22 277 05 58

E-mail: awinek@ztp.waw.pl
E-mail: jbenderz@ztp.waw.pl 
E-mail: r.nowak@ztp.waw.pl 
E-mail: kmaciatek@ztp.waw.pl 
   

 

Zespół ds. Gospodarowania Mieniem Komunalnym

Kierownik Zespołu: Jolanta Szalewska - tel.:  22 277 05 19 

E-mail: jszalewska@ztp.waw.pl

Pracownicy Zespołu:

  • Paulina Psurska - tel.:  22 277 05 24 
  • Piotr Mróz - tel.:  22 277 05 22 
  • Liliana Słowek-Zołocińska- tel.:  22 277 05 25 
  • Barbara Tworek - tel.:  22 277 05 31 
  • Łukasz Pomarański - tel.:  22 277 05 29 
  • Marek Ulatowski - tel.:  22 277 05 23 
  • Anita Chmielewska - Dylewska - tel.:  22 277 05 26 
  • Adrianna Pytko - tel.: 22 277 05 68
  • Tobiasz Budzyński - tel.:  22 277 05 50
  • Krzysztof Kuta - tel.: 22 277 05 28
  • Marta Konopka - tel.: 22 277 05 30
  • Agnieszka Grzelak - tel.: 22 277 05 20
  • Marcin Bogucki - tel.: 22 277 05 76
  • Monika Bednarczyk - tel.: 22 277 05 75

 

Zespół Prawny i Zamówień Publicznych                                                                 

Kierownik Zespołu: Stefania Krupa - Krzyżanowska - tel.:  22 277 05 60 

E-mail: s.krupa@ztp.waw.pl

Wieloosobowe Stanowisko Pracy ds. Obsługi Prawnej

  • Paweł Dąbrowski - tel.:  22 277 05 64 
  • Joanna Kotkowska - Pyzel - tel.:  22 277 05 63 
  • Adam Piekarski - tel.:  22 277 05 61 
  • Krzysztof Krakowian - tel.:  22 277 05 74 

E-mail: jkotkowska@ztp.waw.pl
E-mail: p.dabrowski@ztp.waw.pl 
E-mail: a.piekarski@ztp.waw.pl 
E-mail: k.krakowian@ztp.waw.pl 

 

Wieloosobowe Stanowisko Pracy ds. Zamówień Publicznych

  • Łucja Jakóbczyk - tel.:  22 277 05 67 

E-mail: ljakobczyk@ztp.waw.pl

 

Jednoosobowe Stanowisko Pracy ds. Windykacji 

  • Teresa Muranowicz - tel.:  22 277 05 65

E-mail: tmuranowicz@ztp.waw.pl

 


 

 
 
Wprowadził Łukasz Czupryński 21-08-2007
Aktualizujący Twarowska Iwona (Zarząd Terenów Publicznych) 01-12-2017
Zatwierdzający Kłosek Monika (Zarząd Terenów Publicznych) 01-12-2017
Publikujący Bartold Jan (Gabinet Prezydenta (GP)) 01-12-2017
Liczba odwiedzin: 79145
Rejestr zmian